Slike ne prikazujejo vedno samo točno izbranega izdelka, ampak tudi izdelke iz iste skupine v drugih izvedbah, na primer:
- Izdelki, ki so na voljo v več dimenzijah ali imajo definirano usmerjenost so prikazani naključno.
- Pozorni bodite na različne izvedbe izdelkov (različna moč, oblika in dodatna oprema - obloga, masažni sistem, krmiljenje...)
- Barve in detajli se lahko razlikujejo glede na izbrano izvedbo.
- Dodatni deli in dekorativni predmeti na slikah niso sestavni del izdelka, npr. ventili, kadi, sifoni,... razen če je v nazivu navedeno, da gre za komplet.
- Za natančne specifikacije vedno preverite naziv izdelka in celoten opis, v primeru nejasnosti pa nas kontaktirajte.
El. grelec za kopalniški radiator GTN 300W
Pogoji za brezplačno dostavo po Sloveniji...
- Znesek naročila mora biti nad 150 eur
- Naslov dostave mora imeti neoviran kamionski dostop
- Velja za vse izdelke, razen tistih, pri katerih je to posebej navedeno (npr. plavalni bazeni).
- Potrebno je soglasje, da boste naročene izdelke sprejeli in da od naročila ne boste odstopili oz. ga po vplačilu spreminjali.
- Več informacij: Pogoji ugodnosti
Termostatsko krmiljen grelec za kopalniški radiator
Radiatorski grelci se uporabljajo za montažo na cevne ali druge radiatorje z priključkom R ½''.
Uporaba:
Električni grelci se uporabljajo za ogrevanje izven sezone (ne potrebujemo ogrevanja celotnega sistema) in ogrevanje manjših objektov brez centralne napeljave, na primer vikendi. Grelce lahko uporabljamo za popolnoma električno gretje, s pomočjo T-kosa (doplačilo) pa jih lahko uporabljamo tudi za kombinirano gretje.
GRELEC JE BELE BARVE!
Ostali podatki:
A033596 - naročanje možno v količini s faktorjem po 1.00 KOS
GRELEC EL. ZA KOPALNISKI RADIATOR GTN 300 R 1/2" - 300 W (brez T-kosa)
Dokumenti za več podrobnosti:
Niste prepričani, potrebujete pomoč?
Kontaktirajte nas, tu smo da odgovorimo na vsa Vaša vprašanja.
Splošna vprašanja | Rok dobave in dodatne informacije o tem izdelku
Cene veljajo do objave novega cenika. Vsa gradiva so avtorsko zaščitena in so v lasti proizvajalca oz pooblaščenega partnerja za posamezno blagovno skupino. Slike so lahko simbolične, dekorativni predmeti na slikah pa niso vključeni v ponudbo in ne morejo biti predmet naročila. Pridružujemo si pravico do napak.


